Popis objektu:

Chata má tři nadzemní podlaží. V objektu je garáž, obývací pokoj, kuchyně, sociální zařízení a tři ložnice. Chata je vybavena ústředním vytápěním, vnitřním vodovodem a kanalizací. 

 

Přízemí:

V přízemí se nachází vstupní hala, garáž a jeden dvoulůžkový pokoj. V zádveří objektu je osazen držák pro odkládání lyží či jiných sportovních pomůcek.

 

1. patro:

Obývací pokoj je přirozeným centrem vnitřního uspořádání objektu. Je zde s jídelní stůl, sedací souprava, krb. Vybaven je barevnou telelvizí a rádiem.

Dále je v tomto patře situována plně vybavená kuchyně a sociální zařízení. Sociální zařízení je vybaveno kombinovaným WC, vanou a umyvadlem.

Z obývacího pokoje je vstup na terasu s možností venkovního posezení.

 

 

     

 

Podkroví:

V podkroví se nacházejí dva dvoulůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny skříňkami a nočními stolky. V ložnicích je možnost přistýlky pro děti.

   pok1   pok2

Okolí objektu:

Objekt je osazen u silnice na vlastním pozemku. Hranice pozemku je tvořena živým plotem. Před objektem (garáží) je jedno parkovací stání (na vlastním pozemku). Za objektem se nachází kout s venkovním krbem a udírnou s možností venkovního posezení. Zahradní nábytek je k dispozici.