KL

Sport a volný Čas:

 

Zimní období:

    Ideální pro milovníky zimních sportů. Jsou pŘipraveny lyžařské sjezdovky a vleky na severním svahu Klínovce, které jsou upravovány technickým sněhem po celou sezonu. Náročnější lyžaři mohou využít večerního lyžování při umělém osvětlení. Ceník jízdného.

    Na Klínovci je k dispozici lyžařská škola i půjčovna lyžařského vybavení.

    Lze také navštívit sjezdovky na Neklidu v nedalekém Božím Daru, nebo se podívat na sjezdovky a skokanský můstek do nedalekého Oberwiesenthalu v Německu. 

    Pro vyznavače bílé stopy jsou připraveny upravené běžecké tratě jak na Klínovci, tak na Božím Daru. 

    Pro malé děti je jako stvořený mírný svah přímo za chatou. 

    Po aktivně prožitém dni lze využít moderního, zastřešeného relaxačního bazénu s FIT CENTREM a saunu, nebo si zahrát kulečník a ping-pong v nedalekém hotelu Nástup.

 

Letní období:

    Jako stvořené pro milovníky klidu, turisty a cykloturisty. Okolní krajina a lesy nabízejí vhodné podmínky pro pěší turistiku i cykloturistiku.

    V nedalekém hotelu Nástup je k dispozici krytý bazén, sauna, kulečník, tenisový kurt. V blízkosti najdete také mnoho turisticky zajímavých míst. Lákavý je výlet do ZOO parku a na Kamencové jezero v Chomutově, nebo návštěva zámku se stálou výstavou porcelánu a aquaparku v Klášterci n.O., či prohlídka západočeských lázní zakončená vykoupáním v termálním koupališti v Karlových Varech.

    V neposlední řadě lze k odpočinku využít zahrady, která skýtá dostatek prostoru pro dovádění dětí, i soukromí a pohody při posezení u zahradního krbu či na terase.